واتساپ

چطور بدون اینکه واتساپ را باز کنیم پیام بفرستیم؟

شما میتوانید بدون اینکه واتساپ را باز کنید به هر کسی که میخواهید پیام ارسال کنید فقط کافیه این روش ها رو بلد باشید.
شما میتوانید بدون اینکه واتساپ را باز کنید به هر کسی که میخواهید پیام ارسال کنید فقط کافیه این روش ها رو بلد باشید.

روش مخفی ارسال پیام در واتساپ

شما میتوانید بدون اینکه واتساپ را باز کنید به هر کسی که میخواهید پیام ارسال کنید فقط کافیه این روش ها رو بلد باشید. راه ارسال پیام در واتساپ را ببینید و از آن استفاده کنید.

ارسال پیام در واتساپ

واتساپ یکی از پرکاربردترین پیام رسان های جهان است که هر روز به کاربران واتساپ اضافه می شود. واتساپ روز به روز آپدیت ها و به روز رسانی های جذابی را به خود اضافه میکند . البته که از نظر من هنوز تلگرام بهترین پیام رسان دنیا است. یکی از قابلیت های واتساپ که شاید بسیاری از آن بی اطلاع باشند همین موضوع ارسال پیام بدون اینکه نیاز به باز کردن  اپلیکیشن واتساپ می باشد. این روش باعث می شود که شما بدون اتلاف وقت به کاربری که مد نظرتون هست به راحتی در واتساپ پیام ارسال کنید. 

این مطلب را هم بخوانید: کلماتی که در اینستاگرام فیلتر می شوند

اگر در واتساپ مخاطبی دارید که بیشتر از بقیه با آن چت میکنید میتوانید میانبر چت او را به صفحه موبایلمان اضافه کنیم. برای این کار به چت مخاطبمان می رویم و روی علامت 3 نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه می زنیم تا چت باکس برای ما باز شودو کافیه با یک کلیک گزینه افزودن میانبر چت به صفحه هوم اسکرین را انتخاب کنیم. با این کار دیگر نیازی به باز کردن اپلیکیشن واتساپ نیست.